KADRİYE EVDEN EVE NAKLİYAT 0534 335 0603

 

Processing your request, Please wait....

İlave bilgi

Telefon0545 459 80 75

KADRİYE EVDEN EVE NAKLİYAT 0534 335 0603

Antalya Şehir içi Nakliyat Firması Olan Hancı Nakliyat Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Vermekteyiz.

ANTALYA KADRİYE NAKLİYE EVDEN EVE ASANSÖRLÜ Antalya Ofis Büro Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık. ANTALYA KADRİYE ASANSÖRLÜ NAKLİYE FİYATLARI

Antalya Asansörlü Taşıma Evden eve Ucuz Nakliyat Firması  Asansörlü Taşımacılık Nakliye Fiyatları, Antalya Naklieciler Elaman Temini, Kiralık Asansör, Hamal Hizmeti Asansörlü Nakliyat Evden eve  Bölgesinde Ev Taşıma ve Küçük Nakliye Aracı Hamal Temini Sağlamaktayız.

Antalyanın Bir çok Semtinde Hizmet Vermekteyiz. Evden eve nakliyat sektörü hassasiyet ve güven isteyen bir sektördür.
Şirketimizin tüm bunların yanı sıra en önem verdiği husus müşteri memnuniyetidir. Hem şehir içi hem de şehir dışı alanlarda hizmet
Vermekteyiz.

Evden eve Nakliye işlerinizde asansörlü Taşımacılık Hafif ticari Kamyonet Kiralama Gibi Hizmetler Sunmaktayız.

Antalya Asansörlü Nakliyat Evden eve Şehir içi Taşımacılık

Antalya Şehir içi Nakliye
Antalya’da ve ilçelerinde Verdigimiz Hizmetler Kısaca Şöyledir.
1. Evden Eve Nakliyat
2. Büro, ofis işyeri ve Taşıması
3. Fuar, Yazlık, Villa Taşıması
4. Şehiriçi Taşımacılık
5. Şehirlerarası Taşımacılık
6. Parsiyel (parça) yük Taşımacılığı
7. Eşya Amblajlama
8. Montaj DeMontaj
9. Fabrika ve Depo Taşıması

TEL : 0534 335 06 03
TEL : 0242 606 04 56

 

Etiketler : antalya nakliye,antalya nakliyat,evden eve nakliye,lara nakliye,konyaaltı nakliye,örnekköy nakliye,varsak nakliye,güllük nakliye,çallı nakliye,şarampol nakliye,asansörlü nakliye,antalya asansörlü nakliyat,fuar taşımacılıgı,google.com

Antalya Genelinde Şehiri içi Kamyonetle Nakliye Hizmeti vermekteyiz.

Maalesef şehir içi nakliyat sektörünün ilk gelişmeye başladığı yıllarda art niyetli firmalar sektörü tam anlamıyla baltalamıştır. Müşterilere verilen zararlar bugün hala sektörde etkisini kaybetmemiştir.
Nakliyat sektörüne karşı bir tedirginlik ve güven problemi hala devam kendini göstermektedir. Bunu sebep olan firmalar bugün tutunamamışlarıdır.
Ancak etkilerini kaybetmek de kolay değildir. Müşteri eşyalarına zarar verme, zararı karşılamama, anlaşılan tarihte iş görevini yapmama, fahiş fiyatlar vermek ve ekstra masraflar çıkarmak gibi sorumsuz davranış sergileyen firmalar hem sektörel bir utanç kaynağı olmuştur hem de firma olarak bugün tutunamamışlardır.
Neyse ki zamanla devlet kontrolü ve müşteri hakları koruması alanında gelişmelerin sağlanmasıyla bu tip firmalara engel olunabilmektedir. Sosyal sorumluluk bilinci olmayan firmalar mutlaka uyarılmaktadır.

 

İlan ID: 4105648670ceaa90

Yorumlar