ANTALYA EVDEN EVE TASIMACI

 

İlanı Şikayet Et
Processing your request, Please wait....

ANTALYA EVDEN EVE TASIMACI 0534 335 0603

Antalya Genelinde Nakliye Hizmeti vermekteyiz.

Telefonlarımız

0534 3350603
0242 2520607
0242 6060456
Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde son yıllarda taşınmak daha kolay hale gelmiştir. Özellikle de gün geçtikçe plaza tarzı yapıların yaygınlaşması asansör sistemini zorunlu hale getirmiştir. Yüksek katlı binalarda merdiven kullanımı çok zordur, hatta son zamanlarda bina içinde sadece asansör sistemi kullanılmaya başlanmıştır.

Asansör kabinlerinin de sadece insan taşımaya yönelik olması ve kısıtlı yük kapasitesine sahip olması eşya taşınmasını imkânsız hale getirmektedir. Bu gibi durumlar için de asansörlü taşınma sistemi görevi üstlenmektedir. Asansör sistemi sayesinde çok kolay bir şekilde taşınma işlemi halledilebilmektedir.

Özellikle mobilyaların taşınması zor olduğu için genelde sökülmek zorunda kalınır. Her taşınmada sökülüp takılan mobilyaların ise eskimesi çok çabuk olmaktadır.

Asansör siteminde büyük parçaların kolay istiflenerek, istenilen yere aktarımı çok kolay olduğu için bu konuda da imdada yetişmektedir. Bu sayede eşyalarınız hem daha az zahmetsiz hem de zarar görmeden taşınmış olur.

Son yıllarda bir değerlendirme yapıldığında asansörlü nakliyat sisteminin giderek vazgeçilmezler arasında yer alacağı öngörülebilmektedir.

Bu konuda son sisteme sahip firmamız müşterilerine hizmet vermektedir.

Yorumlar