ANTALYA FUAR TAŞIMA

 

İlanı Şikayet Et
Processing your request, Please wait....

Fuarlar firmaların ürünlerini tanıtmak için belirli zamanlarda, belirli bölgelerde oluşan büyük veya küçük çaplı organizasyonlardır. Bu organizasyonlar genel itibariyle aynı sektörden firmaların bir araya geldiği, tek bir alanda toplanan, müşterilerine ürünlerini ve firmalarını tanıttıkları büyük çaplı organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda firmalar kendilerini daha iyi gösterebilmek ve tanıtabilmek için tasarımları özel olarak hazırlanmış standartlar kullanırlar. Bu stantların ve ürünlerin fuar alınan taşınması, zor ve zahmetli bir işlemdir. Bu sebeple firmalar fuar alanlarına ürünlerini taşıtmak için Nakliye Firmalarıyla anlaşma sağlarlar. Fuar Taşımacılığı nakliye hizmetlerinde özel uzmanlık isteyen alanlardan biridir. Fuar taşımacılığı işleri büyük ebatlarda ürünlerin, titizlik ve dikkat içerisinde taşınmasını gerektiren, kısıtlı zaman aralıklarında ve hata yapma lüksü olunmayan bir hizmettir.

Uzun süreler içerisinde hazırlanan fuar stantları, sürekli farklı fuarların yapıldığı fuar alanına kısıtlı süreler içerisinde taşınması ve kurulması ve yine kısıtlı süreler içerisinde sökülmesi gereken ürünlerdir. Stantların hasar görmesi, tekrar yapılması süresinin yetersizliği göz önüne alındığında telafisi mümkün olmayan durumlar yaratabilir. Bu durumda Fuar Nakliye işlerinde uzman bir personelin ve konusunda deneyimli bir firmanın çalışmasını zorunlu kılmaktadır. Firmamız Şehir İçi Nakliye, Antalya Nakliye firmaları içerisinde Fuar Taşımacılığı konusunda lider ve uzman bir ekiple çalışmakta ve fuar ekipmanlarını taşıyabilecek her türlü büyüklükte aracı filosunda barındıran öncü bir firmadır.

HIZLI VE TİTİZ ÇALIŞMAK BİZİM İŞİMİZ
Hızlı kurulum ve hızlı söküm işlemlerinin önem kazandığı Fuar Taşımacılığı hizmetlerinde firmalara serilik prensibine çok önem vermektedirler. Hız prensibiyle birlikte taşımanın tüm aşamalarında taşınan malzemenin sıfır hatayla taşınabilmesi Fuar Nakliye işlemlerinde en önemli unsurdur. Firmamız tüm Fuar Nakliye hizmetlerinde Şehir İçi Nakliye, Antalya nakliye firmaları içerisinden özel eğitimli personeli ve işin tüm inceliklerini bilen deneyimli elemanlarıyla sıyrılmaktadır.

Kalifiye eleman yetiştirmenin zor olmasıyla bilinen Nakliye Sektöründe Forklift benzeri araçları rahatlıkla kullanan usta operatörleri bünyesinde bulunduran firmamız, hasar oranını en aza indirebilmek için özenli çalışma prensibini benimsemiştir. Tüm malzemelerinize uyguladığı nakliye sigortasıyla işlemlerini güvence altına alan firmamızla ister şehir içi ister şehirlerarası ve hatta uluslararası Fuar Nakliyesi hizmetleri başarılı operasyonlarla yürütülmektedir.

TÜM İHTİYAÇLARINIZDA YANINIZDAYIZ
Kaliteli ve yenilikçi Nakliye hizmetlerinin adresi olan firmamızla Şehir İçi Nakliye, Antalya Nakliye hizmetleri bambaşka bir boyut kazanıyor. Tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılama noktasında çalışan firmamız Fuar Nakliyesi işlerinde de fark yaratmaktadır.

Yorumlar