ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

 

İlanı Şikayet Et
Processing your request, Please wait....

Antalya ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT 0534 335 0603

Antalya Genelinde Şehiri içi Kamyonetle Nakliye Hizmeti vermekteyiz.

Telefonlarımı

0534 3350603
0242 2520607
0242 6060456

Maalesef şehir içi nakliyat sektörünün ilk gelişmeye başladığı yıllarda art niyetli firmalar sektörü tam anlamıyla baltalamıştır. Müşterilere verilen zararlar bugün hala sektörde etkisini kaybetmemiştir.

Nakliyat sektörüne karşı bir tedirginlik ve güven problemi hala devam kendini göstermektedir. Bunu sebep olan firmalar bugün tutunamamışlarıdır.

Ancak etkilerini kaybetmek de kolay değildir. Müşteri eşyalarına zarar verme, zararı karşılamama, anlaşılan tarihte iş görevini yapmama, fahiş fiyatlar vermek ve ekstra masraflar çıkarmak gibi sorumsuz davranış sergileyen firmalar hem sektörel bir utanç kaynağı olmuştur hem de firma olarak bugün tutunamamışlardır.

Neyse ki zamanla devlet kontrolü ve müşteri hakları koruması alanında gelişmelerin sağlanmasıyla bu tip firmalara engel olunabilmektedir. Sosyal sorumluluk bilinci olmayan firmalar mutlaka uyarılmaktadır.

Bu şekilde devlet kontrolü ile sektörel devamlılık sağlanabilmektedir ve müşteri mağduriyetinin önüne geçilmektedir. Antalya evden ve nakliyat olarak sosyal sorumluluk çerçevesinde ne müşterilerimiz ne de sektörümüze olumsuz çalışmalara karşıyız. Daha iyisi için müşterilerimizle el ele zirveye yürüyoruz ve bu yolda yalnız olmadığımızın bilincindeyiz.

Yorumlar